VÄRLDSHÄLSA OCH LIVSKOALITION

AfrikaansArabicChinese (Simplified)CzechEnglishEsperantoFrenchGalicianGermanGreekHindiItalianJapaneseNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedish

KONTAKT MED DELEGATIONER

Om du vill kontakta någon av våra COMUSAV-delegationer i världen, klicka på landsknappen.

COMUSAV Tyskland

deutsch@comusav.com

COMUSAV Argentina

argentina@comusav.com

COMUSAV Bolivia

bolivia@comusav.com

COMUSAV Brasilien  

brasil@comusav.com

COMUSAV Chile  

chile@comusav.com

COMUSAV Colombia

colombia@comusav.com

COMUSAV Europeiska gemenskapen

info.europe@comusav.com

COMUSAV Costa Rica

costarica@comusav.com

COMUSAV Kuba

cuba@comusav.com

COMUSAV Ecuador

ecuador@comusav.com

COMUSAV Spanien

espana@comusav.com

COMUSAV Amerikas förenta stater

usa@comusav.com

COMUSAV Guatemala

guatemala@comusav.com

COMUSAV Honduras

honduras@comusav.com

COMUSAV Mexiko

mexico@comusav.com

COMUSAV Paraguay

paraguay@comusav.com

COMUSAV Panama

panama@comusav.com

COMUSAV Peru  

peru@comusav.com

COMUSAV Puerto Rico

puertorico@comusav.com

COMUSAV Dominikanska republiken

republicadominicana@comusav.com

COMUSAV Uruguay  

uruguay@comusav.com

COMUSAV Venezuela

venezuela@comusav.com

KONTAKT MED SPECIALITET

Myndigheter och ledare

Som vill gå med och stärka banden för att rädda liv.

Sociala kommunikatörer

Stöd oss ​​med ditt ledarskap och sociala inflytande.

Terapeuter

Stöd oss ​​med din erfarenhet och ditt humanitära arbete.

Laboratorier och kemikalier

advokater

Stöd oss ​​frivilligt.

Diskussion

Vi aktiverar det här e-postmeddelandet för läkare och forskare som begär att debattera med COMUSAV-läkare och forskare.

KONTAKTA MED COMUSAV MUNDIAL

Fyll i följande formulär för att skicka ett e-postmeddelande med dina frågor, förslag eller begäran.