COALIȚIA MONDIALĂ A SĂNĂTĂȚII ȘI A VIEȚII

AfrikaansArabicChinese (Simplified)CzechEnglishEsperantoFrenchGalicianGermanGreekHindiItalianJapaneseNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedish

CONTACT CU DELEGĂRI

Dacă doriți să contactați oricare dintre delegațiile noastre COMUSAV din lume, faceți clic pe butonul țării.

COMUSAV Germania

deutsch@comusav.com

COMUSAV Argentina

argentina@comusav.com

COMUSAV Bolivia

bolivia@comusav.com

COMUSAV Brazilia  

brasil@comusav.com

COMUSAV Chile  

chile@comusav.com

COMUSAV Columbia

colombia@comusav.com

COMUSAV Comunitatea Europeană

info.europe@comusav.com

COMUSAV Costa Rica

costarica@comusav.com

COMUSAV Cuba

cuba@comusav.com

COMUSAV Ecuador

ecuador@comusav.com

COMUSAV Spania

espana@comusav.com

COMUSAV Statele Unite ale Americii

usa@comusav.com

COMUSAV Guatemala

guatemala@comusav.com

COMUSAV Honduras

honduras@comusav.com

COMUSAV Mexic

mexico@comusav.com

COMUSAV Paraguay

paraguay@comusav.com

COMUSAV Panama

panama@comusav.com

COMUSAV Peru  

peru@comusav.com

COMUSAV Puerto Rico

puertorico@comusav.com

COMUSAV Republica Dominicană

republicadominicana@comusav.com

COMUSAV Uruguay  

uruguay@comusav.com

COMUSAV Venezuela

venezuela@comusav.com

CONTACT PRIN SPECIALITATE

Autorități și lideri

Care doresc să se alăture și să consolideze legăturile pentru a salva vieți.

Comunicatori sociali

Sprijinați-ne cu conducerea și influența dvs. socială.

Terapeuții

Susțineți-ne cu experiența și munca umanitară.

Laboratoare și produse chimice

avocați

Susțineți-ne voluntar.

Dezbatere

Activăm acest e-mail pentru medicii și oamenii de știință care solicită să dezbată cu medicii și cercetătorii COMUSAV.

CONTACT CU COMUSAV MUNDIAL

Completați următorul formular pentru a ne trimite un e-mail cu întrebările, sugestiile sau cererea dvs.