ŚWIATOWA KOALIZACJA ZDROWIA I ŻYCIA

AfrikaansArabicChinese (Simplified)CzechEnglishEsperantoFrenchGalicianGermanGreekHindiItalianJapaneseNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedish

KONTAKT Z DELEGACJAMI

Jeśli chcesz skontaktować się z którąkolwiek z naszych delegacji COMUSAV na świecie, kliknij przycisk kraju.

COMUSAV Niemcy

deutsch@comusav.com

COMUSAV Argentina

argentina@comusav.com

COMUSAV Boliwia

bolivia@comusav.com

COMUSAV Brazylia  

brasil@comusav.com

COMUSAV Chile  

chile@comusav.com

COMUSAV Kolumbia

colombia@comusav.com

COMUSAV Wspólnota Europejska

info.europe@comusav.com

COMUSAV Kostaryka

costarica@comusav.com

COMUSAV Kuba

cuba@comusav.com

COMUSAV Ekwador

ecuador@comusav.com

COMUSAV Hiszpania

espana@comusav.com

COMUSAV Stany Zjednoczone Ameryki

usa@comusav.com

COMUSAV Guatemala

guatemala@comusav.com

COMUSAV Honduras

honduras@comusav.com

COMUSAV Meksyk

mexico@comusav.com

COMUSAV Paragwaj

paraguay@comusav.com

COMUSAV Panama

panama@comusav.com

COMUSAV Peru  

peru@comusav.com

COMUSAV Puerto Rico

puertorico@comusav.com

COMUSAV Dominikana

republicadominicana@comusav.com

COMUSAV Urugwaj  

uruguay@comusav.com

COMUSAV Wenezuela

venezuela@comusav.com

KONTAKT WEDŁUG SPECJALNOŚCI

Władze i przywódcy

Którzy chcą łączyć się i wzmacniać więzi, aby ratować życie.

Komunikatorzy społeczni

Wspieraj nas swoim przywództwem i wpływem społecznym.

Terapeuci

Wesprzyj nas swoim doświadczeniem i pracą humanitarną.

Laboratoria i chemikalia

Prawnicy

Wspieraj nas dobrowolnie.

Debata

Udostępniamy tę wiadomość e-mail lekarzom i naukowcom, którzy proszą o debatę z lekarzami i badaczami COMUSAV.

KONTAKT Z COMUSAV MUNDIAL

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać nam e-mail z pytaniami, sugestiami lub prośbą.