VERDENSHELSE OG LIVSKOALISJON

AfrikaansArabicChinese (Simplified)CzechEnglishEsperantoFrenchGalicianGermanGreekHindiItalianJapaneseNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedish

KONTAKT MED DELEGASJONER

Hvis du vil kontakte noen av våre COMUSAV-delegasjoner i verden, kan du klikke på landsknappen.

COMUSAV Tyskland

deutsch@comusav.com

COMUSAV Argentina

argentina@comusav.com

COMUSAV Bolivia

bolivia@comusav.com

COMUSAV Brasil  

brasil@comusav.com

COMUSAV Chile  

chile@comusav.com

COMUSAV Colombia

colombia@comusav.com

COMUSAV European Community

info.europe@comusav.com

COMUSAV Costa Rica

costarica@comusav.com

COMUSAV Cuba

cuba@comusav.com

COMUSAV Ecuador

ecuador@comusav.com

COMUSAV Spania

espana@comusav.com

COMUSAV Amerikas forente stater

usa@comusav.com

COMUSAV Guatemala

guatemala@comusav.com

COMUSAV Honduras

honduras@comusav.com

COMUSAV Mexico

mexico@comusav.com

COMUSAV Paraguay

paraguay@comusav.com

COMUSAV Panama

panama@comusav.com

COMUSAV Peru  

peru@comusav.com

COMUSAV Puerto Rico

puertorico@comusav.com

COMUSAV Dominikanske republikk

republicadominicana@comusav.com

COMUSAV Uruguay  

uruguay@comusav.com

COMUSAV Venezuela

venezuela@comusav.com

KONTAKT AV SPESIALITET

Myndigheter og ledere

Som ønsker å bli med og styrke bånd for å redde liv.

Sosiale kommunikatorer

Støt oss med din ledelse og sosiale innflytelse.

Terapeuter

Støt oss med din erfaring og det humanitære arbeidet.

Laboratorier og kjemikalier

advokater

Støtt oss frivillig.

Debatt

Vi aktiverer denne e-postmeldingen for leger og forskere som ber om å diskutere med COMUSAV-leger og forskere.

KONTAKT MED COMUSAV MUNDIAL

Fyll ut skjemaet nedenfor for å sende oss en e-post med spørsmål, forslag eller forespørsel.