COALICIÓN MUNDIAL DE SAÚDE E VIDA

AfrikaansArabicChinese (Simplified)CzechEnglishEsperantoFrenchGalicianGermanGreekHindiItalianJapaneseNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedish

CONTACTO CON DELEGACIÓNS

Se desexa contactar con algunha das nosas delegacións de COMUSAV no mundo, faga clic no botón país.

COMUSAV Alemaña

deutsch@comusav.com

COMUSAV Arxentina

arxentina@comusav.com

COMUSAV Bolivia

bolivia@comusav.com

COMUSAV Brasil  

brasil@comusav.com

COMUSAV Chile  

chile@comusav.com

COMUSAV Colombia

colombia@comusav.com

COMUSAV Comunidade Europea

info.europe@comusav.com

COMUSAV Costa Rica

costarica@comusav.com

COMUSAV Cuba

cuba@comusav.com

COMUSAV Ecuador

ecuador@comusav.com

COMUSAV España

espana@comusav.com

COMUSAV Estados Unidos de América

usa@comusav.com

COMUSAV Guatemala

guatemala@comusav.com

COMUSAV Honduras

honduras@comusav.com

COMUSAV México

mexico@comusav.com

COMUSAV Paraguai

paraguai@comusav.com

COMUSAV Panamá

panama@comusav.com

COMUSAV Perú  

peru@comusav.com

COMUSAV Porto Rico

puertorico@comusav.com

COMUSAV República Dominicana

republicadominicana@comusav.com

COMUSAV Uruguai  

uruguay@comusav.com

COMUSAV Venezuela

venezuela@comusav.com

CONTACTO POR ESPECIALIDADE

Autoridades e líderes

Quen desexe unirse e estreitar lazos para salvar vidas.

Comunicadores sociais

Apóianos co teu liderado e influencia social.

Terapeutas

Apóianos coa túa experiencia e traballo humanitario.

Laboratorios e produtos químicos

Avogados

Apóianos voluntariamente.

Debate

Habilitamos este correo electrónico para médicos e científicos que soliciten debater con médicos e investigadores de COMUSAV.

CONTACTE CON COMUSAV EN TODO O MUNDO

Encha o seguinte formulario para enviarnos un correo electrónico coas túas preguntas, suxestións ou solicitudes.