SVĚTOVÁ ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍ KOALICE

AfrikaansArabicChinese (Simplified)CzechEnglishEsperantoFrenchGalicianGermanGreekHindiItalianJapaneseNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedish

KONTAKTUJTE S DELEGACEMI

Chcete-li kontaktovat některou z našich delegací COMUSAV na světě, klikněte na tlačítko země.

COMUSAV Německo

deutsch@comusav.com

COMUSAV Argentina

argentina@comusav.com

COMUSAV Bolívie

bolivia@comusav.com

COMUSAV Brazílie  

brasil@comusav.com

COMUSAV Chile  

chile@comusav.com

COMUSAV Kolumbie

colombia@comusav.com

COMUSAV Evropské společenství

info.europe@comusav.com

COMUSAV Kostarika

costarica@comusav.com

COMUSAV Kuba

cuba@comusav.com

COMUSAV Ekvádor

ecuador@comusav.com

COMUSAV Španělsko

espana@comusav.com

COMUSAV Spojené státy americké

usa@comusav.com

COMUSAV Guatemala

guatemala@comusav.com

COMUSAV Honduras

honduras@comusav.com

COMUSAV Mexiko

mexico@comusav.com

COMUSAV Paraguay

paraguay@comusav.com

COMUSAV Panama

panama@comusav.com

COMUSAV Peru  

peru@comusav.com

COMUSAV Portoriko

puertorico@comusav.com

COMUSAV Dominikánská republika

republicadominicana@comusav.com

COMUSAV Uruguay  

uruguay@comusav.com

COMUSAV Venezuela

venezuela@comusav.com

KONTAKT PODLE SPECIÁLNOSTI

Úřady a vedoucí

Kteří se chtějí připojit a posílit vazby na záchranu životů.

Sociální komunikátoři

Podpořte nás svým vedením a společenským vlivem.

Terapeuti

Podpořte nás svými zkušenostmi a humanitární prací.

Laboratoře a chemikálie

Právníci

Podpořte nás dobrovolně.

Diskuse

Tento e-mail povolujeme lékařům a vědcům, kteří chtějí diskutovat s lékaři a vědci společnosti COMUSAV.

KONTAKTUJTE S COMUSAV MUNDIAL

Vyplňte následující formulář a pošlete nám e-mail s vašimi dotazy, návrhy nebo žádostí.