Wêreldgesondheid en lewenskoalisie

AfrikaansArabicChinese (Simplified)CzechEnglishEsperantoFrenchGalicianGermanGreekHindiItalianJapaneseNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedish

KONTAK MET DELEGASIES

Klik op die landknoppie as u met enige van ons COMUSAV-afvaardigings in die wêreld wil skakel.

COMUSAV Duitsland

deutsch@comusav.com

COMUSAV Argentinië

argentina@comusav.com

COMUSAV Bolivia

bolivia@comusav.com

COMUSAV Brasilië  

brasil@comusav.com

COMUSAV Chili  

chile@comusav.com

COMUSAV Colombia

colombia@comusav.com

COMUSAV Europese Gemeenskap

info.europe@comusav.com

COMUSAV Costa Rica

costarica@comusav.com

COMUSAV Kuba

cuba@comusav.com

COMUSAV Ecuador

ecuador@comusav.com

COMUSAV Spanje

espana@comusav.com

COMUSAV Verenigde State van Amerika

usa@comusav.com

COMUSAV Guatemala

guatemala@comusav.com

COMUSAV Honduras

honduras@comusav.com

COMUSAV Mexiko

mexico@comusav.com

COMUSAV Paraguay

paraguay@comusav.com

COMUSAV Panama

panama@comusav.com

COMUSAV Peru  

peru@comusav.com

COMUSAV Puerto Rico

puertorico@comusav.com

COMUSAV Dominikaanse Republiek

republicadominicana@comusav.com

COMUSAV Uruguay  

uruguay@comusav.com

COMUSAV Venezuela

venezuela@comusav.com

KONTAK DEUR SPESIALITEIT

Owerhede en leiers

Wat wil aansluit en bande versterk om lewens te red.

Sosiale kommunikeerders

Ondersteun ons met u leierskap en sosiale invloed.

Terapeute

Ondersteun ons met u ervaring en humanitêre werk.

Laboratoriums en chemikalieë

Prokureurs

Ondersteun ons vrywillig.

Debat

Ons aktiveer hierdie e-pos vir dokters en wetenskaplikes wat versoek om met COMUSAV dokters en navorsers te debatteer.

KONTAK MET COMUSAV MUNDIAL

Vul die volgende vorm in om vir ons 'n e-pos te stuur met u vrae, voorstelle of versoeke.